Snowboards.pl

dołącz do nas przypomnij hasło
foto

Snowfest 2017 w Szczyrku

11.01.2017

Już 10 i 11 lutego gwiazdy światowej muzyki i sportów ekstremalnych spotkają się w Szczyrku podczas SnowFest Festival 2017. NERO, Pendulum oraz Gooral pierwszymi ogłoszonymi artystami najbliższej edycji! Kolejnych poznacie jeszcze przed końcem roku.

Występ NERO, zdobywców nagrody Grammy to prawdziwa gratka dla fanów dubstepu. Brytyjczycy zagrają w Polsce po raz pierwszy. Na scenie T-Mobile Electronic Beats, partnera muzycznego tegorocznej edycji SnowFest, usłyszymy energetyczny dj set Pendulum z Mc Verse. Australijska legenda powraca na sceny światowych festiwali w najlepszej formie.

SnowFest łączy najlepszą elektronikę ze śnieżnym szaleństwem, stąd naturalna obecność sceny T-Mobile Electronic Beats. Czwartą edycję SnowFest Festival przenieśliśmy do Szczyrku - najprężniej rozwijającego się kurortu górskiego w Polsce. Całkowicie zrewolucjonizowaliśmy formułe zawodów.

Arena Snowfest 2017Foto: Arena Snowfest 2017
Na szczycie skoczni Skalite staną drużyny narodowe, składające się z trzech zawodników. Sportowcy wystartują ramię w ramię z trzech najazdów, aby spotkać się na potężnym obiekcie śnieżnym, gdzie zmierzą się równolegle z trzema przeszkodami – potężną skocznią Big Air, brawurową kompozycją Raili oraz pięciometrowym Quarter Pipem. Poza pierwszymi dryżynowymi mistrzostwami Air Strike - czekają Was także indywidualne zawody Big Air..

Arena Snowfest 2017Foto: Arena Snowfest 2017
Arena Snowfest 2017Foto: Arena Snowfest 2017
Dwudniowe bilety "DAY & NIGHT" z grudniowo-styczniowej puli kosztują 140 zł. Sprzedaż trzeciej puli rusza od 1 lutego, wtedy bilety kupicie w cenie 180 zł. Ilość biletów "DAY & NIGHT" jest ograniczona!

W ramach współpracy T-Mobile przygotował dla swoich klientów specjalną 50% zniżkę na bilety. By z niej skorzystać wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści „Snowfest” na numer 80557. Otrzymany kod rabatowy należy podać przy zakupie biletów na stronie:

www.snowfest.pl/eb
www.snowfest.pl

Bilety na wydarzenie dostępne są także w salonach Empik, Media Markt, Saturn na terenie całego kraju.
* bilet DAY & NIGHT uprawnia do wejścia na koncerty dzienne, zawody sportowe oraz imprezy nocne a taże do zakupu skipassów z 20% zniżką w:

- Szczyrkowskim Ośrodku Narciarskim - https://www.facebook.com/szczyrkowski
Beskid Sport Arena - https://www.facebook.com/beskidsportarena/

 

 
 
 
 
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...