Snowboards.pl

dołącz do nas przypomnij hasło
foto

„Nowoczesny” sport? Tylko w Targach Kielce!

17.02.2015

Setki produktów, najnowocześniejszy sprzęt, długa lista rynkowych nowości 
i wydarzeń towarzyszących, 130 wysatwców z 10 krajów. Tak w kilku słowach można opisać największe w Polsce oraz najważniejsze w tej części Europy Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO. Zapraszamy od 18 do 20 lutego.

Targi Kielce: Sport-Zima 2011 from BOARDCAST.pl on Vimeo.

 

Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO (wcześniej KIELCE SPORT-ZIMA) to jedna z najważniejszych w tej części Europy imprez B2B tej branży. Wydarzenie, które w tym roku odbędzie już po raz trzydziesty, skierowane jest do wybranych grup odbiorców – przedstawicieli, właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów oraz producentów sprzętu sportowego i outdoorowego. Na stoiskach prezentowane są głównie kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon, a także rynkowe hity i innowacyjne akcesoria. Na liście w 2015 roku jest blisko 130 firm z Polski, Niemiec, Austrii, Kanady, Wielkiej Brytanii, Czech, Holandii, Włoch oraz co ważne, po raz pierwszy z Hiszpanii i Indii. Targi KIELCE SPORT-EXPO prezentują się zatem w tym roku imponująco.

Równolegle z wystawą KIELCE SPORT- EXPO odbywać się będzie druga edycja SALONU TURYSTYKI I SPORTÓW WODNYCH, do udziału w którym zgłosiły się firmy posiadające w swojej ofercie sprzęt i akcesoria do uprawiania sportów wodnych przede wszystkim kajakarstwa. Salon będzie okazją również do spotkań żeglarzy. W Targach Kielce ze swoją ofertą zagoszczą kluby z rejonu województwa świętokrzyskiego związane z żeglarstwem - m.in. Klub Morski Horn, Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Uczniowski Klub Sportowy "Zalew Kielce" oraz 33 Kielecka Harcerska Drużyna Żeglarska. Oferta klubów obejmuje: żeglarstwo morskie i śródlądowe, wyczynowy sport żeglarski, turystykę kajakową, szkolenia na stopnie żeglarskie i motorowodne, szkolenia ratowników. Jedną z atrakcji będą spotkania z konstruktorami z województwa świętokrzyskiego. Zaprezentują oni konstrukcje jachtów kabinowych, także tych prezentowanych na targach czyli  VIS, ANTARES, PELIKANUS oraz łodzi motorowych. O swoich konstrukcjach oraz pasji do żeglarstwa opowiadać będą m.in. Andrzej Zaremba, Stanisław Kurek, Grzegorz Świdzicki, Zbigniew Kubicki oraz Tadeusz KotowskiDodatkowo obejrzeć będzie można  wystawy "Szkutnictwo w Kielcach" ze zdjęciami najciekawszych jachtów skonstruowanych lub zbudowanych w Kielcach oraz sylwetkami konstruktorów, "60 lat Zalewu Kieleckiego" - historia sportu żeglarskiego w mieście czy "20 lat Klubu Morskiego Horn". 

Wśród firm z debiutujących krajów znajdą się Belco Sports – producent piłek m.in. do rugby i koszykówki oraz akcesoriów bokserskich, Optronic z kamerami AEE, Joma Sport – producent odzieży i obuwia sportowego. Na liście debiutantów znajdą się także Tublu, Rollski, Ram-Europe, Barbaras, Freds Swim Academy Poland, H2O Sports&Fashion, CDGpro oraz Sport Company Polska wyłączny przedstawiciel Head Swimming.

Najwyższy profesjonalizm wystaw potwierdzają instytucje, które objęły je honorowym patronatem. Są nimi w tym roku Górskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe, Polski Komitet Olimpijski, Polski Związek Narciarski, Polski Związek Żeglarski, Wojewoda Świętokrzyski, Marszałek Województwa Świętokrzyskiego oraz Prezydent Miasta Kielce.

 

  • ico
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...