Snowboards.pl

dołącz do nas przypomnij hasło
foto

Wszystkie triki Pawlusiaka z „PERCEPTIONS”

29.11.2014

Film „Perceptions” zostanie na zawsze zapamiętany przez polskich fanów snowboardingu. Wśród międzynarodowych zawodników, biorących udział w produkcji jest Wojtek „Gniazdo” Pawlusiak. Jego najlepsze, uwiecznione w filmie, triki można oglądać na redbull.pl .

Oficjalna premiera filmu „Perceptions” odbyła się kilka tygodni temu, tymczasem w sieci można oglądać nowe nieprawdopodobne materiały, związane ze śnieżnymi percepcjami. Fani snowboardu mogli już zobaczyć m.in. kulisy powstawania nagrania w Kanadzie, w którym Polak miał swój spory udział. Austriacka produkcja „Perceptions” była podzielona na tematyczne części, skupiając się na niezwykłych lokalizacjach, a nie jednym zawodniku. Osoby, odczuwające głód pełnej wersji editu z udziałem Wojtka Pawlusiaka powinny sprawdzić dostępny na redbull.pl klip, stworzony specjalnie z myślą o miłośnikach stylu jazdy „Gniazda”. Niezwykłe ewolucje naszego bohatera zebrane w jedno video, nabierają zupełnie innego znaczenia.

 

 

Doskonały montaż Pirate Movie Productions otwiera seria dosyć bolesnych epizodów z życia każdego jibbera, jednak po mocnym wstępie rozpoczyna się prawdziwy festiwal umiejętności Pawlusiaka. Śmiało można powiedzieć, że to video to oficjalny edit „Gniazda” z sezonu 2013/14. 

 


 

 

  • ico
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...