Snowboards.pl

dołącz do nas przypomnij hasło
foto

Międzynarodowych Targów Branży Sportowej

07.10.2014

Jubileuszowa zimowa edycja Targów Kielce Sport - Expo pod nową nazwą : Międzynarodowych Targów Branży Sportowej i Outdoorowej.

Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej, do tej pory o nazwie KIELCE SPORT – ZIMA,to największa i najważniejsza w tej części Europy impreza skierowana do wybranych grup odbiorców – przedstawicieli czy właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego. Na liście wystawców co roku jest około 200 firm – liderów tej branży z niemal całego świata.

 

Targi Kielce: Sport-Zima 2011 from BOARDCAST.pl on Vimeo.

 

Z uwagi na udział w wystawie nie tylko firm związanych ze sprzętem typowo zimowym Targi Kielce zmieniają nazwę imprezy na KIELCE SPORT-EXPO. Dzięki temu organizatorzy unikną wątpliwości co do typu produktów prezentowanych na targach. Zakres branżowy wystawy i jej branżowy charakter nie ulegają zmianie. Na stoiskach zobaczyć będzie można zatem jak co roku przede wszystkim kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon. 

Na XXX jubileuszowe Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-EXPO zapraszamy od 18 do 20 lutego 2015 roku!

Targi Kielce to także organizator jesiennych Międzynarodowych Targów Rowerowych KIELCE BIKE EXPO. W ciągu 5 lat wystawa awansowała na pierwsze miejsce wśród najważniejszych imprez w kraju, a równocześnie jest jedną z najlepszych dla tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej, czego wyrazem jest przyznane dla Targów wyróżnienie BCC za jakość usług - Europejski MEDAL. Targi odbywają się pod Honorowym Patronatem: Ministerstwa Sportu i Turystyki, Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Europejskiej Unii Kolarskiej, Polskiego Związku Kolarskiego, Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Rowerów, Stowarzyszenia Europejskich Producentów Części i Akcesoriów Rowerowych oraz Polskiej Organizacji Turystycznej.

  • ico
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...