Snowboards.pl

dołącz do nas przypomnij hasło
foto

Już jutro startują w Kielcach największe targi sportowe!!!

11.02.2014

XXIX Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT - ZIMA odbędą się w dniach 12-15 II 2014.

Najlepsze marki, setki produktów i dziesiątki nowości. Na wystawie KIELCE SPORT – ZIMA już w lutym zaprezentowane zostaną przede wszystkim kolekcje odzieży i sprzętu na kolejny sezon. To największe i najważniejsze wydarzenie branży sportowej w Polsce.

KIELCE SPORT - ZIMA to impreza skierowana do wybranych grup odbiorców – przedstawicieli czy właścicieli sklepów sportowych, dystrybutorów i producentów sprzętu sportowego i outdoorowego. Co roku na 16 tysiącach metrów kwadratowych stoiska prezentuje tutaj blisko 200 wystawców z Polski i zagranicy. Z ofertą firm zapoznaje się 3000 branżowych specjalistów z 13 państw oraz ponad 60 dziennikarzy zarówno z pism branżowych, jak i mediów ogólnopolskich. 


W 2014 roku ostatni dzień targów, tj. 15 lutego, to dzień otwarty dla publiczności. W programie pojawią się wtedy wydarzenia towarzyszące wystawie m.in.: spotkania z gwiazdami sportu, prezentacje sprzętu oraz pokazy mody sportowej przygotowane przez grupę zawodowych tancerzy.


Ponadto KIELCE SPORT-ZIMA 2014 to także ciekawa propozycja dla amatorów sprzętu wodnego. Po raz pierwszy odbędzie się bowiem Salon Turystyki i Sportów Wodnych. Zakres branżowy Salonu to przede wszystkim sprzęt i akcesoria do nurkowania, sprzęt i akcesoria do windsurfingu oraz kitesurfingu, szeroka oferta kajaków, łodzi, kanadyjek, pontonów, osprzętu, wyposażenia, odzieży, akcesoria dla miłośników kajakarstwa, akcesoria do pływania, sprzęt żeglarski.

więcej informacji: www.targikielce.pl 

  • ico
  • ico
  • ico
  • ico
  • ico

OpinieDodaj opinię

Trwa ładowanie...

Zobacz inne

Trwa ładowanie...