Snowboards.pl

dołącz do nas przypomnij hasło
 •  

  Dodaj / zobacz opinie
 • Odcinek 2 - Multimedialnego magazynu snowboardowego Boardcast.pl. W tym odcinku pokażemy wam w praktyce jak dobrać sprzęt - deski , wiązania , buty. Zobaczycie m.in. jak sprawdźić która deska jest dla was odpowiednia, jak dobrać buta do wiązań i wiązania do butów.


   

   

  Dodaj / zobacz opinie
 • Odcinek 1 - Multimedialnego magazynu snowboardowego Boardcast.pl. Przed sezonem mówimy o podstawach , o tym jaką deskę wybrać na początku przygody ze snowboardem, jak ocenić na którą nogę jeździmy, czy jak skonstruowana jest deska.

  Dodaj / zobacz opinie
 • NOWY SUPERSKLEP!

  01.10.2014

  NOWY SUPERSKLEP 

  Z nieskrywaną radością przedstawiamy Wam nową odsłonę SUPERSKLEPU!

  Przed Tobą nowy design, nowe logo, nowe funkcjonalności i elementy - czyli zupełnie nowy SUPERSKLEP.
  Jeśli chodzi o design postawiliśmy na minimalizm - zmianie graficznej uległa nie tylko strona sklepu, ale też cała oprawa wizualna. Rozszerzyliśmy kilka funkcjonalności i dodaliśmy elementy, które pozwolą jeszcze łatwiej odnaleźć się w supersklepowym świecie i być zawsze o krok przed wszystkimi.

  Poniżej postaramy się przybliżyć najważniejsze zmiany, które zaszły w SUPERSKLEPIE, tak aby nie ominęło Cię nic istotnego.

  Zapraszamy do lektury. :)

  supersklep.pl/przewodnik-po-supersklepie-co-nowego

  Dodaj / zobacz opinie
 • Chilluj w Salomon SuperParku

  30.01.2013

  W miniony weekend w odbyły się chilowy jamik w Salomon SuperParku na Gubałówce. Parkowa Dolina jak zwykle zadbała o dobry park, a wy zostaliście nagrodzeni za dobre triki. Gadżety sypały się gęsto, odbyło się też losowanie deski i nart Salomon.

  Jeździliście cały dzień przy dźwiękach dobrej nuty i szumu armatek, które cały czas ciężko pracują produkując śnieg na line dużych skoczni. 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Pełna relacja na Fejsie

   

  Dodaj / zobacz opinie
 • Już 3 lutego 2013 roku w Witowie (koło Zakopanego) odbędzie się pierwsza edycja kultowego cyklu SunDay In The Park snow&music jam, tym razem powered by Tiger. „Tiger Snowpark Witów-Ski” to unikalne miejsce, w którym możecie szlifować swoje umiejętności i aktywnie spędzać czas z ludźmi z tą samą zajawką.

  W snowparku znajdziecie aż 20 przeszkód o bardzo zróżnicowanym poziomie trudności, w tym 8 skoczni i 12 przeszkód jibbowych. Oprócz kickerów i poręczy do waszej dyspozycji są unikalne dropy (3 i 6 metrów), tank, spine oraz klasyk gatunku w wykonaniu Vodasodova Snowpark Factory – snowdirt.

  Zdecydowanie jest na czym napinać triki, które zostaną nagrodzone dzięki sponsorom takim jak: Tiger, iMad, GoPro, Misbehave, We Peace It, Bear Headwear, Snow-city.pl, Snow-villagestore.pl.

  Ci którzy złapią zadyszkę będą mogli odpocząć w strefie Chill Out, w której umieściliśmy super wygodne sofy i leżaki. Tam też będziecie mogli znaleźć schłodzone Tiger’y, które dodadzą wam energii do dalszej jazdy. Zadbamy również o oprawę muzyczną, którą zapewni wam Jan Mayer. Spodziewajcie się najlepszego niedzielnego czilu pod Tatrami!

  Po więcej info zapraszamy na facebooka tutaj i tutaj.

  Wpadnijcie przybić piątkę!

  Dodaj / zobacz opinie
 • Wraz z rokiem 2013 Piraci z Białki wjeżdżają z nową serią wideo "I Shred Burton Snowpark". To kolejny rok działania parku, tym razem czekają na was trzy lajny o różnym stopniu trudności. Oto prezentacja każdego z nich.

  Na wideo zobaczycie Maćka Długosza, Wojciecha Wojtyłę i Kubę Szkaradka, którzy odwiedzili Białkę w pierwszym dniu działania parku. Oczywiście w tym dniu zawitała do nas większa ekipa, której to triki zobaczycie w kolejnych odcinkach.

    

   

  Dodaj / zobacz opinie
 • Kurtka NIKE ACG puch 800g. Nowiutka, ale brak metek. 

  http://tablica.pl/oferta/kurtka-puchowa-nike-acg-puch-gesi-800g-350-zl-zamiast-749-zl-ID1WI1b.html

  Dodaj / zobacz opinie
 • Dakine w GongaShop!!!!

  24.10.2012

   Dla użytkowników portalu Snowboards.pl promocje na plecaki i torby firmy Dakine na GongaShop.com

  Dodaj / zobacz opinie
 •  W GongaShop.com pojawiła się już pełna kolekcja Femi Pleasure W2012/13 

  Zapraszamy

  Dodaj / zobacz opinie