Botoja snowboards.pl

dołącz do nas przypomnij hasło

O nas

Portal Snowboards.pl dociera do bardzo licznego grona sympatyków snowboardu w Polsce.

Naszymi użytkownikami są w głównej mierze osoby w przedziale wiekowym od 13-35, jednak na nasz portal zaglądają również najmłodsi amatorzy śnieżnego szaleństwa oraz osoby starsze, które zakończyły już karierę sportową, trenerzy oraz instruktorzy. Informacji na temat zawodów i nowinek ze świata deski szukają tutaj zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy, czy też fani i kibice sportowych zmagań na halfpipie, torach snowboardcrossowych, czy slalomów gigantów.

Portal dociera do wąskiego grona profesjonalistów, sponsorowanych zawodników jeżdżących na prestiżowych zawodach w Polsce i za granicą, ale również do amatorów, czerpiących czystą przyjemność z jazdy na desce, pośród których są zarówno prezesi dużych firm, jak i przedstawiciele handlowi, prywatni przedsiębiorcy, czy pracownicy umysłowi.

Snowboards.pl przyciąga również wszystkich zwolenników jazdy poza utartymi trasami, którzy specjalizują się w pokonywaniu stromych zboczy i skalistych klifów. Snowboards.pl patronując wszystkim najważniejszym imprezom freestylowym w Polsce, a także będąc partnerem międzynarodowych targów ISPO oraz krajowych Targów Kielce stał się już w tej chwili pierwszym źródłem informacji z polskiej i międzynarodowej sceny snowboardowej. Intensywna akcja promocyjna sprawiła, że w tej chwili naszymi czytelnikami są ludzie o bardzo zróżnicowanym statusie zawodowym, a grupa ta z pewnością będzie się powiększać a najbliższych latach.